Reklama

Aktuality


Strana:1..234[5]678910..25

Koncerty...

... na příští rok

...přátelé, kamarádi, fanoušci. Do konce roku už nám zbývají jen dva koncerty, ale plní se nám kalendář na příští rok. V záložce KONCERTY se můžete podívat, kde nás zastihnete. Určitě budou přibývat další koncerty. Rádi uvidíme známé tváře a rádi se seznámíme s novými. Těšíme se na vás.


Poslední letošní...

... koncert

Přátelé a kamarádi...
Blíží se letošní poslední koncert naší skupiny. Jestli si nás chcete poslechnout, tak přijďte 24.listopadu do mosteckého Rokáče na Vinohradech na koncert v rámci festivalu Most for Music.

Kromě nás v sobotu uslyšíte Lady I trio a skupinu Genius Loci. Pokud půjdete i v pátek, tak se můžete těšit na skupiny Cumbal, Meat Mincer a Hlahol.

V předprodeji jsou vstupenky za zvýhodněnou cenu 150,- Kč na celý festivalový víkend, na místě lze vstupenky pořídit pouze za 100,- Kč na den. Vzhledem k omezené kapacitě klubu doporučujeme využít zakoupení vstupenek s předstihem.

Vstupenky můžete zakoupit v nahrávacím studiu Ponte Records (Moskevská 12, Most) a v Rokáči Vinohrady (Jana Opletala 1707/3, Most), kde bude festival probíhat.
Blíží se další ...

... koncerty
12.10.18 * pá * 19:30 * hotel Ogar * Pozlovice
13.10.18 * so * 23:00 * Bluesové jednohubky (fest) * Starý pivovar * Kroměříž
19.10.18 * pá * 20:00 * U kouřícího králíka * BrnoJak se nejlépe dopravit...

... do Korozluk na festival ?

Tak jako loni, přinášíme informace jak se dostat na festival do Korozluk. U zámku se dá bez problémů zaparkova na velkém parkovišti, ale pokud by se mezi Vámi našli skupinky, které se nemůžou dohodnout na řidiči (z důvodu velké žízně, či strachu z noční jízdy zpět), tak pro Vás máme opět výbornou nabídku.
Pokud zavoláte TAXISLUŽBU NONSTOP – tel.: 606 277 288 nebo 476 108 383, dovezou Vás na koncert za jednotnou cenu 150,- Kč, což je při odvozu čtyř lidí 37,- Kč na osobu. Stejná cena platí i při odvozu z koncertu. Uvedená paušální cena platí od nádraží do Korozluk a z Korozluk k nádraží.. Při rozvozu po městě řidič taxislužby zapne taxametr a k paušálu bude účtovat běžnou taxu. Děkujeme Taxislužbě Nonstop za výbornou domluvu a jejich podporu.

Tak... jak se na koncert dostat už víte... my už se na Vás těšíme a věříme, že se těšíte i vy na všechny vystupující umělce.

Korozluky fest 2018

... předprodej zahájen

Od pátku 17. srpna můžete vstupenky pořídit na předprodejních místech:

nahrávací studio Ponte Records (Moskevská 12, Most)
Rozmarná vinotéka (Chomutovská 2229/28, Most)
Kulturní kavárna The Most Café (Radniční 1, Most)
prodejna hudebních nástrojů Tymos (Nákupní centrum G - naproti Prioru)
prodejna kuřáckých potřeb Vape Planet Most (Budovatelů 2957/108 byznys centrum pasáž)

V předprodeji lze vstupenky koupit za 220,- Kč do čtvrtka 6. 9. V den konání, tedy v pátek 7. 9. budou vstupenky v prodeji pouze na místě za 300,- Kč.

Korozluky fest...

... skoro za dveřmi (7.9.2018 - 18:00)

My už se moc těšíme. Doufám, že jste na tom podobně jako my. Jako v minulých ročnících je pro Vás připraveny výhodná doprava taxislužbou (podrobnosti upřesníme), stánky s občerstvením, ale hlavně báječná atmosféra zámeckého parku. Díky výběru hudebních hostů, bude na co koukat a hlavně co poslouchat. Přijďte se podívat a zjistěte sami, že nekecáme. Rovněž nám můžete do fóra psát co se Vám líbilo, co vám chybělo, koho byste třeba v příštích ročnících chtěli vidět a slyšet a další připomínky a náměty.

Vinobraní Litoměřice 2018 ...

... program

Mostecký Míra Kuželka ...

...přivezl na hrad Střekov bluesové radosti

Mostecký deník, 15.7.2018 autor: Radek Strnad

Ústí nad Labem – Byli jste báječné publikum, loučil se po dvou hodinách hraní a společných zážitků na terase hradu Střekova mostecký bluesový kytarista a zpěvák Míra Kuželka.

Muzikant, který se svou báječnou kapelou Petr Kalandra Memory Band v sestavě dvě kytary, bicí, klávesy, foukačka a baskytara večer co večer skládá poklonu bohužel již zesnulému českému bluesmanovi, bývalému členovi skupin Marsyas, ASPM a také majiteli vlastní kapely Session Band.

„Letošní první kapela Petr Kalandra Memory Band startovala už první ročník festivalu a letos začala ten jubilejní desátý, ale vlastně hrají na festivalu již potřetí. Po loňském koncertě si je vyžádal generální partner Petr Houška ještě jednou. Přiznávám, že jsem je velmi rád oslovil opět. Generálnímu partnerovi se neodmlouvá. Ale aby hráli každý rok, to už ne,“ prozradil strategii svých koncertů na hradě Střekov Martin Kráľovský, zakladatel a stabilní pořadatel Střekovského hudebního léta. Současně je také dramaturgem pražského hudebního klubu Malostranská beseda, i proto má k hudbě tak vřelý vztah.

Z hradu se hudba pěkně nesla
Kdyby se smělo v Ústí hrát déle, určitě by Kuželka přidal minimálně pět, osm songů. Došlo by nejen na Zmrzlináře od Marsyas, ale užili bychom si i víc než Krylova Anděla; jen ho Míra zpíval krapet jinak. Užili jsme si od šestky Dětské šaty, nadchlo procítěné Břímě, publikum se přidalo k písni Měšťácký blues. „Žijeme naplno a užíváme si to, abychom se za sebe nemuseli stydět,“ tvrdil usměvavý lídr kapely.

A došlo i na „drogy“, to když Kuželka připomněl Cockerův Cocain. Muzikant Šikula přidal sólo na foukací harmoniku, publikum nadšeně tančilo i v kleče a vzývalo tak své bluesové bohy. A pohledná slečna s dlouhými vlasy nejen že si snad každou píseň koncertu zpívala s kapelou, ale i hezky nazpaměť. Ve finále hradní show už se pak „neudržela“, slušně požádala a vlípla Mírovi Kuželkovi hubana. Byl nadšený a zatoužil, aby měl snímek pěkné dívky i ve zkušebně na památku.

Kuželka měl na terase plno. Festival pokaždé přijde na 150 korun vstupného. Druhá se tu představí tvrdší bluesová kapala Krausberry, vystoupí ve třech jako „Malá parta“. Ten koncert se na hradě Střekov odehraje v pátek 27. července. 10. srpna zde pak hrají pražští folkoví Jananas a seriál uzavře v pátek 24. srpna Kateřina Steinerová se svými swingovými chlapci. Stále je se na co těšit.

Odkaz na článek

Video - prezentace...

... skupiny PKMB

Video - prezentace nejen pro pořadatele kulturních akcí...Korozluky... 7.9.2018

OPĚT NAPOSLEDY ?

Na letošním festivalu na zámku v Korozlukách u Mostu letos 7.9.2018 vystoupí kromě nás

Pepa Štross & syn
Vladimír Mišík a ČDG
Pavlína Jíšová a Šany Šanclová
Oskar Petr a (pravděpodobně houslistka Helén)
Cumbal

Opět pro Vás připravujeme zajištění zvýhodněného dopravního spojení Taxislužbou (budeme Vás včas informovat). Rovněž, jako v minulých ročnících, bude zajištěno občerstvení.

Už se těšíme... váš PKMB
Strana:1..234[5]678910..25
Vyrobil Alkalis (c) 2007