Reklama

Aktuality


Strana:1..234[5]678910..23

Předprodej vstupenek...

... na festival Korozluky

Zahájen předprodej vstupenek na festival Korozluky

Již potřetí se příznivci dobré muziky, pohodových lidí a skvělé nálady sejdou v sobotu 2. září 2017 na zámku v Korozlukách u Mostu.

V nádherných prostorách zámeckého parku v rámci festivalu Korozluky zahrají Hustej Wimpy, Oskar Petr, Ondřej Hejma, Kateřina Pelíšková, Petr Kalandra Memory band, Luboš Pospíšil Trio a Blue Rocket.

Lístky jsou již nyní v předprodeji za 220,- Kč a nabízí je; nahrávací studio Ponte Records (Moskevská 12, Most), obchůdek s českými zdravými potravinami Špajz (Pod Resslem 1978/2, Most), Rozmarná vinotéka (Chomutovská 2229/28, Most), Kulturní kavárna The Most Café (Radniční 1, Most) a prodejna hudebních nástrojů Tymos (Nákupní centrum G - naproti Prioru) .

Na místě vyjde vstupenka na 300,- Kč.

Těšíme se v Korozlukách s dobrou náladou na viděnou.

Postoloprtské slavnosti 2017

13.5.2017

Děčínské jaro 2017

PF 2017

Nejbližší koncerty...

V Teplicích...

... již v sobotu od 19:00 hodin

Doprava na koncert...

... info

Vážení přátelé, dostáváme stále více dotazů, k našemu koncertu 3.9. v Korozlukách. Tak tedy je to v zámeckém parku na zámku v Korozlukách, což je 10 km od Mostu (viz. mapka). Po loňském narozeninovém koncertě, jsme dospěli k závěru, že toto místo má svoji kouzelnou atmosféru nejen pro vystupující, ale i pro návštěvníky a tak jsme se rozhodli toto místo opět navštívit. U zámku je i parkoviště, kde se dá zaparkovat a pokud by se mezi Vámi našli skupinky, které se nemůžou dohodnout na řidiči (z důvodu velké žízně, či strachu z noční jízdy zpět :-), tak jsme pro Vás domluvili skvělou nabídku. Pokud zavoláte TAXISLUŽBU NONSTOP – tel.: 606 277 288 nebo 476 108 383, dovezou Vás na koncert za jednotnou cenu 150,- Kč, což je při odvozu čtyř lidí 37,- Kč na osobu. Stejná cena platí i při odvozu z koncertu. Podmínka je při cestě tam – jedno nástupní místo a při cestě zpět jedno výstupní místo. Pokud by byl zájem o rozvoz po městě na více míst, tak řidič taxislužby zapne taxametr až při příjezdu do Mostu. Děkujeme Taxislužbě Nonstop za výbornou domluvu a jejich podporu. Věříme, že se na koncert těšíte stejně jako my.
Za PKMB Míra Kuželka

KOROZLUKY...

... plakát

KOROZLUKY...

... koncert

Vážení přátelé.
Na základě vašich dotazů zda připravíme letos podobný koncert jako byl loni v Korozlukách u příležitosti 10. výročí PKMB a 20. výročí úmrtí Petra Kalandry, Vám můžeme oznámit, že PŘIPRAVÍME. A bude opět nabitý skvělou muzikou a zajímavými hosty. Koncert se uskuteční již tradičně na zámku v Korozlukách 3.9.2016 od 18.00 a na pódiu se vystřídají kromě Petr Kalandra Memory Band i Oskar Petr - spoluzakladatel Marsyas, autor řady hitů od Lucie po A. Langerovou, který vystoupí se svojí novou partou.

Skvělou zprávou je potvrzení účasti Romana Dragouna. Česká rocková legenda Roman Dragoun, zpěvák, skladatel a klávesista působí na hudební scéně od poloviny sedmdesátých let. Z rodného Písku se přestěhoval do Brna, kde působil ve skupině REGENERACE a poté se stal členem PROGRES 2, se kterými natočil slavné album „Třetí kniha džunglí“, kde se podílel… i autorsky (skladba „Muž, který se podobá odvrácené straně měsíce“ se stala rockovou písní roku 1982). V současné době je i výrazným členem skupiny Supergroup. Dále vystoupí i výborné teplické trio Dva a půl chlapa sestavené z členů skupiny Blue rocket, dále rovněž teplická skupina Zrban Turban a závěr večera bude patřit mosteckým jistotám a to kapele Cumbal.

Tak co tomu říkáte? Myslím, že se máme společně s vámi na co těšit. Za PKMB Míra Kuželka

(Postupně vás budeme informovat o dalších zajímavých věcech týkajících se tohoto unikátního koncertu)Strana:1..234[5]678910..23
Vyrobil Alkalis (c) 2007