Reklama

Aktuality


Strana:1..34567[8]91011..24

Předprodej vstupenek...

... na výroční koncert

Tak je to tady. Předprodej vstupenek na jedinečný narozeninový koncert zahájen!

Předprodejní místa jsou:

 • Rozmarná vinotéka – Chomutovská 2229/28
 • Květinka u 2květinek – J. Dobrovského 2296/7 (objekt restaurace Záchytka)
 • CK Artemis – Radniční 1
 • Studio Ponte records – Moskevská 12 (budova městské knihovny – boční vchod u parkoviště)


 • Cena vstupenek 150,- Kč

  Těší se na Vás Petr Kalandra Memory Band, Zuzana Michnová, Oskar Petr, Jirka Charypar, Zdarr, Genius Loci, Cumbál a spoustu dalších speciálních hostů.

  VÝROČNÍ KONCERT

  Výroční koncert skupiny Petr Kalandra Memory Band (10 let) k poctě báječného muzikanta Petra Kalandry od jehož odchodu k nebeské bráně uplyne v září 20 let.
  hosté: Oskar Petr, Zuzana Michnová, Jirka Charypar, režisérka Jitka Němcová, dcera Petra Kalandry Karolína, skupina ZDARR (15 let), skupina Genius Loci, bývalí členové kapely - Petr Batěk, Petr Ernst ...a mnoho dalších.
  To vše se uskuteční v překrásném prostředí zámku Korozluky (20 let novodobé historie zámku).

  Tak máme pro Vás důležitou informací. Předprodeje vstupenek na unikátní narozeninový koncert bude zahájen v pondělí 17.8. Vstupenky si můžete zakoupit v Rozmarné vinotéce, Chomutovská 2229/28, nebo v květince U dvou květinek, J. Dobrovského 2296/7 (objekt restaurace Záchytka). Cena vstupenky je 150,- Kč. O dalších novinkách a zajímavostech z předkoncertní horečky vás budeme včas informovat. Za PKMB - Míra Kuželka

  PF 2015 ...

  ... vše nej

  DOČESNÁ ...

  ... Žatec

  ... dnes ve 21:30 !!!! - scéna Letní kino >>>>>
  Na plakátě je uveden původní čas ....
  na žádost Luboše Andršta jsme si to s ním prohodili ...

  E-SHOP ...

  ... zprovozněn !!!

  e-shop
  Na našich stránkách jsme zprovoznili odkaz na E-SHOP (vpravo dole), který pro nás provozuje náš kamarád Tomáš Smrž - hudebniny Tymos.

  V E-SHOPU si můžete obejdnat DVD Live, trika (starší i novější edici), hrneček, kasičku ...a určitě bude časem přibývat nové zboží. Tak teda neváhejte a mrkněte co jsme pro Vás připravili.
  * 16.08.14
  * 20:00
  * Bechyňské doteky
  * nám.T.G.M
  * Bechyně
 • 28.06.14 * sobota
  * 20:00
  * White stork
  * Luka u Jihlavy
 • 05.07.14 * sobota
  * Den lidových řemesel
  * Žacléř
  * O.Petr
 • 12.07.14 * sobota
  * 18:30
  * Golden Crown Blues Fest
  * Č. Budějovice (Nové Dvory)
  * (& CLiff Moore)
 • Hráli jsme ...

  ... a bylo to fajn

  Přátelé, kamarádi, příznivci naší kapely a všichni ostatní co navštěvujete naše webové stránky. Opět se dostávám k popisu několika posledních koncertů. Ač je již črven ve své polovině, moc se toho v kapele nestalo. Koncertů nebylo moc, zato Míra si užil krásnou dlouhou dovolenou „za velkou louží“ a věřte, že pokud přijdete na některý z našich koncertů určitě se nějakou perličku z jeho cesty dozvíte.

  Tak, jako diváci, kteří přišli 31.5. do Blues Sklepa. Míra to měl ztížené množstvím nečesky mluvících návštěvníků našeho koncertu. A tak se mluvilo a překládalo do Finštiny, Španělštiny, Němčiny a Angličtiny. Naštěstí se jednalo jen o jednotlivá slova a tak třeba víme, že záliv se řekne – Lahti, Bahía, Bucht a taky Bay. Do Blues Sklepa se na náš koncert přijeli také podívat kamarádi z Litoměřic. Byl to velice vydařený večůrek.

  To návštěvníci klubu U kouřícího králíka v Brně byli 25.4. o vyprávění Mirečka ošizeni… teda o vyprávění o USA, protože to se na cestu teprve chystal. Ale jinak toho vyprávěl dost … to on umí … a hezky to umí. Měli jsme také hudebního hosta, kterým byl světoznámý bluesman Tom Bowling z daleké …Třebíče.

  V březnu jsme si zahráli v Říčanech u Prahy v KC Labuť s Oskarem a Zuzanou. Během koncertu pokřtil kytarista František Francl dvoj CD live záznamu z pražské LaFabriky který se uskutečnil 14.6.2012. Nedočkavě jsem si obě CD pustil v autě cestou z Říčan a musím říct, že to zní velice pěkně. Časem pro Vás připravím na stránky pár audio fragmentů z těchto CD.

  Chcete li nás vidět a hlavně slyšet, hlídejte si náš kalendář, kde stále přibývají nové a nové „ KONCERTY “. Těšíme se na Vás.

  Krátké info...

  ... z odehraných koncertů

  Muzikantský rok 2014 jsme nastartovali 16.1.2014 zahraničním koncertem se Zuzanou a Oskarem v bratislavském kulturním centru Atelier Babylon. Koncert jsme si náležitě užili a podle ohlasů si ho užívali i diváci. Po koncertě jsme se jeli ubytovat na loď. Úžasný botel Marina byl pevně připoután ke břehu a tak jsme se neobávali, že se probudíme v Maďarsku. Ještě jsme se zašli podívat do klubu „Music gallery u Dežmára“, kde nás druhý den čekal afterparty koncert po promítání filmu o Zuzaně. Petr Bláha si na lodi nastudoval cestu ke klubu a pak jsme si prošli půlku starého města, než jsme klub našli. Byla to moc hezká procházka.

  Druhý den (17.1.) dopoledne jsme vyrazili za poznáním Bratislavy. Vyjeli jsme výtahem do vyhlídkové restaurace UFO na mostě SNP a užili jsme si nádhernou vyhlídku a příšerné ceny. A také jsme slyšeli spoustu dohadů o tom, jestli se restaurace otáčela, nebo ne. Překvapilo nás vybavení pánských toalet a pak jsme se vydali dál. Ve starém městě jsme bezcílně bloumali a pak jsme se nechali zlákat do sice hezké, ale podle mínění místních do té nejdražších restaurace ve městě. Překvapil nás například příplatek 1,5 E za osobní servis. Ještě chvilku jsme chodili po městě, navštívili jsme také interaktivní výstavu o zvuku (která teda byla určena především pro děti, ale i Míra, Linda a já jsme si užili spoustu legrace. Pak jsme se na chvilku vrátili na loď a následně jsme jeli do Babylonu naložit aparát a nástroje. Po několika marných pokusech zajet do starého města (které bylo možné jen na povolení a v každé přístupové ulici byly dálkově ovládané zábrany) … tedy po mnoha pokusech a nepříjemné komunikaci s místní policií jsme vzali nástroje a aparáty do rukou a přes půlku starého města jsme to všechno táhli do klubu „U dežmára“. Po těchto útrapách jsme ale zažili hezký koncert, na kterém byla většina diváků filmu o Zuzaně a ani ona nechyběla. Po koncertě už se ke klubu dalo zajet autem a nám se znatelně ulevilo. Dlouho jsme ještě po koncertě seděli s lidmi a pak zase na loď …. vyspat se a domů.

  Další koncert se Zuzanou a Oskarem se uskutečnil 20.1.2014 v pražském divadle Dobeška (domovská scéna divadla Sklep). Bylo krásně narváno a koncert byl moc fajn.

  A Praze jsme zůstali věrní i další dva koncerty… ty už bez Zuzany a Oskara … jeden 24.1. v Blues Sklepě a další 30.1. v Malostranské Besedě (záskok za Aleše Brichtu). Do MB jsm,e si vzali hosty z Děčína …skupinu Bojiště. Jedinou temnou skvrnou na tomto koncertě byla mizerná návštěvnost, ale i tak to byla velká paráda.

  „V Budějicích by chtěl žít každý“ … nám stačí tam hrát. V našem oblíbeném klubu Highway 61 jsme si opět po čase zahráli v pátek 21.2. Lidí přišlo dost, ale místa před pódiem zůstala volná. Během přestávky přesvědčil Míra některé lidi, aby si přišli sednout blíž. A hned se nám po pauze hrálo o něco lépe.

  Druhý den 22.2. dopoledne jsme naložili a vyrazili do Litoměřic … do klubu Rock klub "Déčko". Igor řídil kapelní „samohyb“ a po dálnici se řítil svým hlemýždím tempem (100 km/h). V Litoměřicích jsme chvilku bloudili, pak jsme naložili organizátora koncertu „Globuse“ a pak jsme u klubu byli rychle. Soukromě nesoukromá párty se vydařila. Jen byl trochu problém se zvukem (nehrála nám jedna bedna), což jeden divák komentoval slovy… „zaplatil jsem 50,- ale slyším jen za 25,-„. Během několika písniček jsme závadu odstranili a koncert už pokračoval v pohodě. Naším hostem byl Oskar Petr.
  Strana:1..34567[8]91011..24
  Vyrobil Alkalis (c) 2007