Reklama

Aktuality


Strana:1..2345[6]78910..25

Blíží se další ...

... koncerty

Nenechte si ujít naše další koncerty...
Těšíme se na Vás !!!
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
>>kliknutím se obrázek zvětší>>
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

TRUHLÁRNA...

...Jesenice

Koncert v klubu Truhlárna se uskuteční v náhradním termínu v pátek 26.10.2018. Děkujeme majitelům klubu manželům Louženským, že nám vyšli vstříc v nelehké situaci a také děkujeme Vám, že nám zachováte přízeň.

Smutná zpráva ...

...

S hlubokým zármutkem a neskutečným smutkem oznamujeme, že v pondělí 14.5.2018 zemřel při autonehodě poblíž Berlína náš skvělý kamarád, člen skupiny Petr Kalandra Memory Band - Petr Bláha.

Blíží se ...

... koncerty

21.04.18 * Bobování pro Kačku * Beseda * Hrob
12.05.18 * Zahájení lázeňské sezóny * Poděbrady
19.05.18 * klub Truhlárna * Jesenice u Rakovníka
26.05.18 * Zahájení lázeňské sezóny * Teplice
16.06.18 * Stochovské kulturní léto * Stochov

Bandzone

...

Nyní můžete naši kapelu sledovat i na stránkách hudebních skupin...
BANDZONE
Kalendář 2018 ...

... se plní

Přátelé, kamarádi, fanoušci...
Kalendář pro rok 2018 se nám úspěšně plní. Některé koncerty sice ještě čekají na potvrzení, ale vše je na dobré cestě a už se na všechna místa moc těšíme. Pokud nás budete chtít někde vidět a hlavně slyšet, sledujte stránku "KONCERTY", nebo události na Facebook profilu kapely.
Tak tedy brzy naviděnou třeba právě ve vašem městě...
PKMB.

Koncert na zámku...

...doprava

Opět přinášíme informace o tom, jak se dostat na náš koncert v Korozlukách. U zámku je velké parkoviště, kde se dá bez problémů zaparkovat a pokud by se mezi Vámi našli skupinky, které se nemůžou dohodnout na řidiči (z důvodu velké žízně, či strachu z noční jízdy zpět), tak pro Vás znovu máme skvělou nabídku.

Pokud zavoláte TAXISLUŽBU NONSTOP – tel.: 606 277 288 nebo 476 108 383, dovezou Vás na koncert za jednotnou cenu 150,- Kč, což je při odvozu čtyř lidí 37,- Kč na osobu. Stejná cena platí i při odvozu z koncertu. Paušální cena platí od nádraží do Korozluk a z Korozluk k nádraží.. Při rozvozu po městě řidič taxislužby zapne taxametr a k paušálu bude účtovat běžnou taxu. Děkujeme Taxislužbě Nonstop za výbornou domluvu a jejich podporu. Těšíme se na koncert a těšíme se na Vás. Doufáme, že se těšíte i Vy.

Předprodej vstupenek...

... na festival Korozluky

Zahájen předprodej vstupenek na festival Korozluky

Již potřetí se příznivci dobré muziky, pohodových lidí a skvělé nálady sejdou v sobotu 2. září 2017 na zámku v Korozlukách u Mostu.

V nádherných prostorách zámeckého parku v rámci festivalu Korozluky zahrají Hustej Wimpy, Oskar Petr, Ondřej Hejma, Kateřina Pelíšková, Petr Kalandra Memory band, Luboš Pospíšil Trio a Blue Rocket.

Lístky jsou již nyní v předprodeji za 220,- Kč a nabízí je; nahrávací studio Ponte Records (Moskevská 12, Most), obchůdek s českými zdravými potravinami Špajz (Pod Resslem 1978/2, Most), Rozmarná vinotéka (Chomutovská 2229/28, Most), Kulturní kavárna The Most Café (Radniční 1, Most) a prodejna hudebních nástrojů Tymos (Nákupní centrum G - naproti Prioru) .

Na místě vyjde vstupenka na 300,- Kč.

Těšíme se v Korozlukách s dobrou náladou na viděnou.
Strana:1..2345[6]78910..25
Vyrobil Alkalis (c) 2007