Reklama

Aktuality


Co se dělo ...

...aneb v maxi kostce

Rozbíhá se nám nová verze stránek a my Vám dlužíme několik slov o tom co se dělo celou tu dobu, kdy jsme staré stránky nemohli aktualizovat.

O tom, že 30.června bylo na "Kačeří" veselo nemusíte vůbec pochybovat. To dosvědčuje i instruktážní video o dojení, které jste mohli shlédnout.
Začátkem července jsme absolvovali soukromou akci v obci Tisá. Jednalo se o svatbu a kromě nás hrála také teplická skupina Blue Rocket, a o týden později jsme hráli v pražském klubu Blues Sklep.
Zajímavou akcí, kterou jsme absolvovali 8.srpna v akustické verzi (bez bicích), bylo vystoupení v letním dětském táboře "Krušnohor" nedaleko obce Strážiště. Doslechl jsem se, že se vystoupení natolik líbilo, že na příští rok se uvažuje o pozvání hned na 2 táborové běhy.
Takzvaný "troják" ... neboli troj koncert jsme si užili 25.srpna. Začalo to "Labským létem" v amfíku v Ústí nad Labem, pokračovali jsme v Kadani na Císařském dni a poslední koncert jsme hráli v Chodové Plané. Tam po nás hrál Radim Hladík se svým omlazeným Blue Efektem a i jeho koncert jsme si náležitě užívali.
Další soukromou akci a opět v akustik podání jsme si odehráli poslední srpnový den v Mostě "U Ducha". A hned následující den jsme s kapelou cestovali do Ostašova (okr.Třebíč). A opět soukromá akce ... oslava autoservisu. Společně s námi zahrála skupina Tom Bowling Blues Band a The Doors Revival (End Of Colours).
7.září jsme jeli bez bicích do pelhřimovského klubu Tygřík. Po třech hodinách spánku jsme frčeli do Krupky (u Teplic), kde jsme na Mariánských slavnostech hráli v kompletní sestavě a jen co jsme dohráli, jeli jsme do Českých Budějovic, do klubu Highway 61 a opět v akustik složení.
Koncem září, konkrétně 27.9. jsme hráli v plzeňském House Of Blues. Jako hosta jsme si pozvali třebíčskou super kapelu Tom Bowling Blues Band.
No a poslední odehranou akcí byl 13.10 pražský Blues Sklep. Tam jsme dohodli další hraní a to na 28.12. Bohužel bubeník Petr už na ten den má jinou akci a majitel Blues sklepa nemá jiný volný termín a tak jsme se dohodli na koncertě bez bicích.

Pro pořadatele

V sekci "MEDIA" našich stránek je položka "Pro pořadatele", kde jsou k nahlédnutí a hlavně ke stažení zvukové požadavky skupiny, Play List, plakáty velikosti A4 (ve formátech JPG a Corel v.8), logo skupiny (ve formátu JPG a GIF) a reklamní předměty k zakoupení (prozatím pouze triko s potiskem). Drobné úpravy plakátů jsou povoleny. V případě upřesnění zvukových požadavků, úpravy plakátů, nebo objednání reklamních předmětů nás prosím kontaktujte (kontakty).

Sháníme originální nahrávky

Neleží Vám doma amatérská nahrávka koncertu Petra Kalandry?

Vážení návštěvníci těchto stránek a příznivci písniček Petra Kalandry a naší skupiny, dovolujeme si Vás oslovit s následující prosbou. Pokud máte doma nějakou originální živou (live) nahrávku Petra Kalandry sólově, s Marsyasem, A.S.P.M., nebo s Blues Sessionem, zavolejte nám nebo napište. Rádi bychom od vás tyto nahrávky získali a tím rozšířili náš repertoár o skladby, které nikde oficiálně nevyšly. Kvalita nahrávek pro nás není zas až tak rozhodující jako spíše obsah. Předem děkujeme za případnou spolupráci, která naąe hraní posune zase o kousek blíže k Vám.

Spuštěny nové stránky

1.10.2007

Tak a je to tu
Vyrobil Alkalis (c) 2007